empty

2020 წლის ივლისი

   

  კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები

 

პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

1

აბესაძე ირაკლი

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

20.07.2020

 

2

ბასიშვილი ბადრი

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

06.07.2020

 

3

ბერაია ირაკლი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

20.07.2020

 

4

ბერაია ირაკლი (დაჩი)

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

10.07.2020

5

ბობოხიძე აკაკი

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

16.07.2020

6

ბოკერია გიორგი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

09.07.2020

7

ბოკუჩავა თინათინ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

13.07.2020

01.07.2020

01.07.2020

02.07.2020

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

08.07.2020

01.07.2020

03.07.2020

8

გაჯიევი რუსლან

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

07.07.2020

20.07.2020

9

გეგიძე ბიძინა

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

13.07.2020

10

გოგორიშვილი ხათუნა

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

09.07.2020

11

გუნავა თენგიზ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

20.07.2020

 

12

ზურაბიანი ცოტნე

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

10.07.2020

13

იზორია ჯუმბერ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

27.07.2020

14

ინაშვილი ირმა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

10.07.2020

15

კანდელაკი გიორგი

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

08.07.2020

 

16

კვიციანი ემზარ

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

07.07.2020

 

17

კიკნაველიძე შალვა

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

28.07.2020

 

18

კილაძე სოფიო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

02.07.2020

 

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

01.07.2020

 

19

კობერიძე ლევან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

02.07.2020

20

მახათაძე სულხან

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

09.07.2020

21

მეზურნიშვილი ირაკლი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

06.07.2020

13.07.2020

 

22

მირზოევი სავალან

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

10.07.2020

23

მიქაძე გელა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

01.07.2020

 

02.07.2020

10.07.2020

17.07.2020

24

მკოიანი ენზელ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

20.07.2020

10.07.2020

25

ოდიშარია ბექა

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

01.07.2020

03.07.2020

09.07.2020

26

ოქრიაშვილი კახაბერ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

06.07.2020

 

01.07.2020

02.07.2020

10.07.2020

13.07.2020

14.07.2020

16.07.2020

16.07.2020

27

სამხარაძე დიმიტრი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

07.07.2020

 

28

სესიაშვილი ირაკლი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

28.07.2020

 

29

სონღულაშვილი დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

13.07.2020

02.07.2020

30

ფოფხაძე გედევან

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

01.07.2020

01.07.2020

 

02.07.2020

10.07.2020

13.07.2020

15.07.2020

17.07.2020

31

ჩხეიძე ნატო

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

13.07.2020

14.07.2020

 

02.07.2020

16.07.2020

16.07.2020

32

ძიძიგური ზვიად

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

06.07.2020

 

33

ხაბელოვი ლერი

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

10.07.2020

34

ხუნდაძე დიმიტრი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

16.07.2020

 

35

ჯაფარიძე ვიქტორ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

27.07.2020

36

ჯაში მარიამ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

20.07.2020