empty

2020 წლის ივნისი

 

  კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები

 

პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

1

ბასიშვილი ბადრი

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

15.06.2020

 

2

ბეჟანიძე ლევან

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

11.06.2020

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

18.06.2020

3

ბერაია ირაკლი

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

25.06.2020

 

4

ბოკერია გიორგი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

30.06.2020

 

5

ბოკუჩავა თინათინ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

15.06.2020

30.06.2020

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

12.06.2020

22.06.2020

6

გაჯიევი რუსლან

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

03.06.2020

 

7

გოგიჩაიშვილი ლევან

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

05.06.2020

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

17.06.2020

 

8

გოგორიშვილი ხათუნა

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

30.06.2020

 

9

გოგუაძე ნინო

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

10.06.2020

10

გოცირიძე ელგუჯა

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

05.06.2020

11

გოცირიძე რომან

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

30.06.2020

 

12

ზურაბიანი ცოტნე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

05.06.2020

 

13

ინაშვილი ირმა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

02.06.2020

16.06.2020

22.06.2020

23.06.2020

14

კიკნაველიძე შალვა

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

12.06.2020

15

კილაძე სოფიო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

29.06.2020

 

16

კოხრეიძე თეიმურაზ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

01.06.2020

08.06.2020

17

ლომია გიორგი

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

23.06.2020

 

18

მათიკაშვილი დავით

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

05.06.2020

08.06.2020

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

03.06.2020

04.06.2020

19

მიქაძე გელა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

08.06.2020

20

მიქელაძე გრიგოლ

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

10.06.2020

11.06.2020

17.06.2020

23.06.2020

21

ნაკაშიძე ილია

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

18.06.2020

22

ნარჩემაშვილი კობა

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

24.06.2020

25.06.2020

23

ნაყოფია კობა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

02.06.2020

16.06.2020

24

ოდიშარია ბექა

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

05.06.2020

05.06.2020

25

ოქრიაშვილი კახაბერ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

01.06.2020

04.06.2020

08.06.2020

09.06.2020

10.06.2020

11.06.2020

16.06.2020

22.06.2020

26

სამხარაძე დიმიტრი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

05.06.2020

17.06.2020

19.06.2020

30.06.2020

27

სესიაშვილი ირაკლი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

02.06.2020

30.06.2020

 

28

სონღულაშვილი დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

11.06.2020

25.06.2020

 

29

ფოფხაძე გედევან

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

05.06.2020

17.06.2020

29.06.2020

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

05.06.2020

11.06.2020

12.06.2020

22.06.2020

29.06.2020

30.06.2020

30

ჩიქოვანი მამუკა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

19.06.2020

 

31

ჩუგოშვილი თამარ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

10.06.2020

 

32

ჩხეიძე ნატო

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

08.06.2020

09.06.2020

 

33

ცქიტიშვილი დიმიტრი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

25.06.2020

34

წერეთელი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

12.06.2020

35

წიკლაური მირიან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

16.06.2020

 

36

ხაბაძე არჩილ

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

17.06.2020

19.06.2020

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

17.06.2020

19.06.2020

37

ხახუბია ირაკლი

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

15.06.2020

 

38

ხუნდაძე დიმიტრი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

10.06.2020

 

39

ჯაფარიძე ვიქტორ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

25.06.2020

 

40

ჯაში მარიამ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

05.06.2020

12.06.2020

30.06.2020