empty

2020 წლის სექტემბერი

2020 წლის სექტემბერი

კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები

 

პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

1

აბესაძე ირაკლი

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

14.09.2020

 

2

ბასიშვილი ბადრი

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

14.09.2020

 

3

ბერაია ირაკლი (დაჩი)

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

03.09.2020

 

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

10.09.2020

4

ბოკერია გიორგი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

30.09.2020

5

ბოკუჩავა თინათინ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

09.09.2020

 

6

გოგიჩაიშვილი ლევან

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

01.09.2020

10.09.2020

25.09.2020

29.09.2020

30.09.2020

7

გოგოხია პაატა

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

25.09.2020

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

17.09.2020

8

გუნავა თენგიზ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

14.09.2020

28.09.2020

9

ზურაბიანი ცოტნე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

29.09.2020

10

თოლორაია ედიშერ

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

22.09.2020

11

ინაშვილი ირმა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

14.09.2020

15.09.2020

12

კანდელაკი გიორგი

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

14.09.2020

 

13

კვაჭანტირაძე ზვიად

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

14.09.2020

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

14.09.2020

14

კვიჟინაძე პაატა

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

25.09.2020

15

კიკნაველიძე შალვა

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

04.09.2020

16

კობერიძე ლევან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

14.09.2020

 

17

კოხრეიძე თეიმურაზ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

08.09.2020

 

18

კუდბა სვეტლანა

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

30.09.2020

19

ლურსმანაშვილი კობა

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

25.09.2020

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

25.09.2020

 

20

მეშველიანი გოგი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

10.09.2020

21

მირზოევი სავალან

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

23.09.2020

 

22

მიქელაძე გრიგოლ

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

29.09.2020

30.09.2020

23

ნარჩემაშვილი კობა

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

14.09.2020

 

24

ნიკოლაიშვილი რამაზ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

29.09.2020

25

ოქრიაშვილი კახაბერ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

08.09.2020

 

26

სამადაშვილი სალომე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

29.09.2020

27

სამხარაძე დიმიტრი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

25.09.2020

 

28

სონღულაშვილი დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

25.09.2020

29

ტუღუში გიორგი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

23.09.2020

 

30

ფოფხაძე გედევან

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

17.09.2020

22.09.2020

31

ჩიქოვანი მამუკა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

08.09.2020

 

32

ჩხეიძე ნატო

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

23.09.2020

28.09.2020

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

08.09.2020

14.09.2020

25.09.2020

33

ძიძიგური ზვიად

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

14.09.2020

24.09.2020

34

წერეთელი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

29.09.2020

35

ჭკუასელი თეიმურაზ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

29.09.2020

36

ხახუბია ირაკლი

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

09.09.2020

 

37

ჯაფარიძე ვიქტორ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

28.09.2020