ისაკ ნოვრუზოვი ისაკ ნოვრუზოვი
  • დაბადების თარიღი
  • 20-02-1949

საქართველოს IV მოწვევის პარლამენტი (25-11-1995 - 20-11-1999)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: საქართველოს მოქალაქეთა კავშირი
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • პუშკილის სახ. თბილისის პედაგოგიური ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • ისტორია

სამუშაო გამოცდილება

  • გარდაბნის რ-ნის გამგეობის თავმჯდომარის მოადგილე (1992 - 1995)
  • მცირე საწარმოს დირექტორი (1991 - 1992)
  • გარდაბნის ტაიკომის მდივანი, მე-2 მდივანი (1990 - 1991)
  • გარდაბნის რაიკომთან არსებული პარტკომისიის თავმჯდომარე (1984 - 1990)
  • გარდაბნის საქალაქო საბჭოს აღმასკომის თავმჯდომარე (1982 - 1984)
  • საქართველოს ალკკ გარდაბნის რაიკომის მდივანი, პირველი მდივანი (1974 - 1982)
  • მსხალდიდის სკოლის გამგე, დირექტორი (1968 - 1974)
  • ლისის სასოფლოსაბჭოს სახედრო მაგიდის უფროსი (1966 - 1968)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „მოქალაქეთა კავშირი“ - ფრაქციის წევრი (27-11-1995 - 20-11-1999)

კომიტეტი

  • arrow
    საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (12-12-1995 - 27-12-1995)

საპარლამენტო დელეგაცია

  • arrow
    აზერბაიჯანი - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (12-12-1997 - 20-11-1999)

სხვა

  • arrow
    შავიზღვისპირეთისა და ახლო აღმოსავლეთის ქვეკომიტეტი - ქვეკომიტეტის თავმჯდომარე (27-12-1995 - 20-11-1999)