ცეზარი ჩოჩელი ცეზარი ჩოჩელი
  • დაბადების თარიღი
  • 10-01-1968

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (22-04-2004 - 19-02-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ბლოკი „ახალი საქართველოსთვის“
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ახალგორი

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • ვაჭრობის ეკონომიკა

სამუშაო გამოცდილება

  • ახალგორის რ-ის გამგებელი (2002 - 2003)
  • დაბა ახალგორის საკრებულოს თავმჯდომარე (2002)
  • შპს „ლაბისის“ დირექტორი (1997 - 2002)
  • ფირმა „ლაბისის“ დირექტორი (1991 - 1997)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „მაჟორიტარები“ - ფრაქციის წევრი (24-04-2004 - 19-02-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (02-02-2005 - 19-02-2008)

კომისია

  • arrow
    ტერიტორიული მთლიანობის აღდგენის საკითხთა დროებითი კომისია - კომისიის წევრი (13-08-2004 - 25-07-2007)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    ჩეხეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 19-02-2008)
  • arrow
    ირანის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 19-02-2008)